Bloodthirsty I.| Poslední noc v domě | 1.kapitola

28. ledna 2013 v 12:47 | Lenny |  Bloodthirsty I. Kapitoly

NÁZEV DÍLU : POSLEDNÍ NOC V DOMĚ
DÍL : 1
AUTOR : Lenny
BETAREAD : Christine
BLOG : lennybarnes
POSTAVY : ZDE


V půlce ledna začal padat krásně bílý sníh. Nikdo už nevěřil že napadne, a zahalí všechny domy a auta v ulicích do bílé pokrývky. Bylo kolem desáté hodiny večer, a pár lidí vycházelo ven se podívat na sníh, který padal, měli radost že konečně jednou napadl. Děti si začaly ihned stavět sněhuláky, a radostně se usmívaly.

Ulicí se také procházely dvě mladé krásné dívky. Jedna s dlouhými hnědými vlasy, s hnědýma očima a překrásnou tváři. Jmenovala se Angela. Druhá měla dlouhé vlnité hnědoblond vlasy a modré oči jako čistě nádherná denní modrá obloha. Jmenovala se Rachelle. Obě měly černé dlouhé kabáty, ruce v kapsách a kapuci na hlavě kvůli sněhu. Jsou sestry, Angela je o tři roky starší a rozumnější. Bydlí jen se svým otcem, jejich matka nebyla správnou upírkou. Tančila pro radost v nočních klubech a pila lidskou krev. Mladí chlapci i starší muži jí sami nabízeli svou vlastní krev. Našlo se i pár mužů, kteří jí neměli rádo, unesli jí jednou v noci, když se chystala domů. Přes noc jí nechali v autě, potom jí ráno popadli pevně za rameno a vytáhli ven na slunce, které jí spálilo a ona se proměnila v prach …
" Bože, se můžou z toho sněhu podělat " řekla Rachelle a protočila oči v sloup.
" Rachelle." Napomenula jí tiše Angela. Rachelle si jen povzdychla a podívala se na ty šťastné tváře malých dětí.

Když se obě objevily před svým domovem. Angela otevřela dveře a vešly dovnitř. Ucítily teplo domova. Rachell ihned běžela nahoru do svého pokoje. Angela pověsila svůj kabát na věšák a vešla do kuchyně, nádherně to v ní vonělo.
V kuchyni stál pohledný muž s nádherně přitažlivou postavou. Na pohled sympatický s hnědýma očima a krásným úsměvem. Jejich otec … David právě připravoval něco k jídlu na stůl. Horká polévka udělaná ze srnčí krve.
" Ach už mám hlad." Přisedla si ke stolu a popadla lžíci.
" Rachelle" zavolal otec a přisedl si ke stolu také.
" Ta holka se chová čím dál hůř" povzdychl si. Angela jen lehce pohnula rameny a dál už nemluvila. Rachelle sešla schody dolů, sluchátka měla v uších a přisedla si ke stolu.
" Sundej si ty sluchátka" řekl otec. Rachelle neslyšela a dál poslouchala hudbu nahlas.
" Rachelle!" vykřikl otec udiveně. Protočila oči vsloup a vypnula hudbu, která jí hrála v uších.
" Promiň, dobrou chuť" popřála, popadla lžíci a začala jíst.
" Máte už sbalené všechny věci děvčata?" zeptal se otec a vychutnával si polévku.
" Ještě si musím pár věcí vyprat, ale jinak už mám všechno sbalené." Odpověděla Angela.
" Rachelle?" zeptal se otec.
" Já? Já zatím moc ne. Není čas si balit." Odpověděla.
" Ale zítra vás už odvážím do té školy Rachelle sakra." Řekl a přestal jíst polévku, opřel se o opěradlo židle, ruce dal křížem a zadíval se na svoji neposlušnou dceru.
" Neboj tati, sbalím si ještě dneska" odpověděla, když dojedla ihned se zvedla a pelášila zpátky do pokoje. Otec si povzdechl a podíval se na Angelu.
" Prosím slib mi, že se v té škole o ní postaráš." Poprosil.
" Slibuji otče, sice jí hlídat bude trochu oříšek. Ale slibuji že jí budu chránit a dávat na ní pozor. Přece jenom je to moje mladší sestra a mám jí ráda, i když trochu zlobí." Pousmála se. Otec se zvedl, políbil svou starší dceru na čelo a pohladil po hlavě.
" Děkuji, ještě že tě mám." Řekl, vzal všechny talíře a chystal se je umýt, ale Angela se zvedla a stoupla si vedle něj.
" Ne dobrý, já to udělám. Jdi si udělat pohodlí, určitě ti dávají nějaký akční film." Mrkla na něj. Otec se tiše zasmál.
" Děkuji" řekl, popadl noviny, které ležely na stole a šel se natáhnout do obýváku. Angela, která umývala nádobí se při mytí podívala z okna. Zastavila se a zadívala se na děti které po sobě házeli sněhové koule a smáli se. Angela se pousmála a dál umývala nádobí …

Když už měla pocit že kuchyň byla dostatečně uklizena, zhasla a sešla schody nahoru do pokoje. Který měla společně se svou mladší sestrou. Rachelle zrovna seděla na posteli a dávala dohromady knížky které postupně dávala do tašky. Angela se pousmála, potěšilo jí že si konečně začala balit. Sedla si ke stolu a zapnula notebook, otevřela si internet a začala hledat další informace o té škole. Kam zítra obě půjdou na hodně dlouhou dobu.
" Doufám že tam budou alespoň hezcí kluci" řekla po chvilce Rachelle. Angela se na ní otočila a usmála se.
" Věř, že budou." Mrkla na ní a dál sledovala stránky.
" Nevím jestli se mi tam vůbec chce, myslíš že děláme dobře?" zeptala se.
" Jistě že, táta na té škole byl taky před několika lety. Naučil se ovládat nepít lidskou krev, což se mi zdá že u tebe je zatím těžké. Pak hlavně ovládat naše schopnosti, a naučíme se všechno o nás, a jak tu i čtu. Budeme se učit i bojovat a bránit se proti zlu." Odpověděla.
Rachelle si povzdychla.
" Snad tam bude i nějaká zábava" řekla zoufale a srovnávala si své oblečení do tašky.
" Určitě, je tam tolik věcí co nás zabaví. Hele …" nedořekla a usedla vedle své sestry, chytila jí kolem ramen.
" Slibuji že si to tam bezvadně užijeme a že tam bude hodně krásných kluků, které po tobě budou házet očka." Řekla Angela. Rachelle se usmála a opřela si hlavu o sestry rameno.
" Mám tě ráda, i když jsem někdy hnusná." Řekla tiše. Angela se pousmála.
" Já tebe taky." ….


Pokračování příště ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bloodthirsty I. | Poslední noc v domě | 1.kapitola?

ČETL/A JSEM 100% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama