Listen to your heart | Kayla Ruth | 2.kapitola

29. ledna 2013 v 12:44 | Lenny |  Listen to your heart Kapitoly
NÁZEV DÍLU | Kayla Ruth
DÍL | 2
AUTOR | Lenny
BETAREAD | Christine
BLOG | lennybarnes
POSTAVY | ZDE
POZNÁMKA | Další kapitola, na řadě je Kayla Ruth . Zjistíte že z jedné noci, se stane velké přátelství. Přeji vám hezké čtení a předem děkuji za jakékoliv komentáře =). V dalším díle se ponoříme hluboko do minulosti Bena Barnese =)

O dva roky zpátky

Seděla ve svém pokoji a prohlížela si knížku o účesech. Byla v posledním, třetím, ročníku v oboru kadeřnice, a hledala nějaký účes, který potřebovala vytvořit nějaké modelce na praktické zkoušce. Modelku už měla vybranou, svoji sestru Vanessu, která měla nádherné dlouhé červené vlasy. Zaslechla, že jí zvoní v mikině mobil, zvedla se a šla k židli. Přes níž byla mikina přehozená. Sáhla do kapsy a vytáhla mobil. Když se podívala na displej, zahlídla novou zprávu. Otevřela jí.

" Ahoj, prý je dneska párty u Antonyho, začíná od osmi, přijdeš? Tom"

Kayla se usmála, Toma zná pouhý měsíc, potkala ho na jedné párty a od té doby si většinou píšou a volají. Vždycky si všechno řeknou a pomůžou navzájem. Možná spolu flirtovali, netušila, že by mohlo to zajít třeba dál. Nikdo neví. Odpověděla, že přijde. Podívala se na hodiny, bylo přesně šest hodin. Sklidila všechny knížky o účesech do své knihovny a vyšla ze svého pokoje na chodbu, sešla schody dolů a zamířila do kuchyně. Ve které seděla její matka u stolu a četla si noviny. Samuel seděl na zemi a u sebe měl hrnec s vařečkou a dělal, že vaří.
" Mami, já dneska v osm jdu na jednu párty jo?" věděla, že jí matka pustí, protože vždy přišla včas domů.
" No dobře, ale ve dvanáct ať jsi doma jo?" Kayla přikývla a podívala se do obýváku. Kde seděla Vanessa na gauči, vedle ní seděla Lorelei a měla opřenou hlavu o její. Společně se dívali na jeden seriál.
" Slyšela jsem že jdeš zase na párty." Usmála se Vanessa.
" Mohu jít s tebou?" zeptala se Lorelei.
" Ne tohle je pro dospělý, jo jdu. Vrátím se ve dvanáct." Odpověděla Kayla a posadila se do křesla. Samuel přišel s vařečkou do obýváku a podíval se na Kaylu, chtěl jít k ní. Vzala si ho do náruče a posadila si ho na klín.
" Víš, jak vždycky dopadneš." Usmála se Vanessa.
" Neboj, teď to nebudu přehánět."
" No jasně." Řekla Vanessa a zasmála se.
" Ticho" usmála se Kayla a pohladila Samuela po hlavě.

Když bylo osm hodin. Kayla se zastavila před Antonovým domem, zaslechla hlasitou hudbu. V oknech spatřila několik lidí.
" Páni." Usmála se a vyšla schody a zastavila se u hlavních dveří. Na sobě měla mini džínové kraťásky, černé tílko a před sebe černou lehkou bundu. Vlasy si udělala vlnité, chtěla vypadat na párty trochu dobře. Nestačila ani zaklepat a už jí otevíral Antony, v ruce držel flašku vodky a usmíval se.
" Nazdar kočko, jen pojď" pustil jí dovnitř, ihned jí dal do ruky skleničku, ve které byla vodka s džusem.
" To ti připravil Tom." Řekl a s úsměvem odběhl tančit s holkami. Kayla se pousmála a rozhlédla se, jestli nespatří Toma.
" Tak jsi dorazila." Zaslechla, otočila se a před ní stál Tom který měl na sobě sportovní oblečení. Černé tepláky, bílé tričko a přes sebe černou lehkou bundu.
" Ehm ahoj, tohle jsi mi připravil ty?" zeptala se.
" Ne, ale raději bych to nepil. Bůh ví, co v tom všechno je." Upozornil jí Tom Kayla přikývla a položila skleničku na stoleček. Tom jí mezitím nalil jiný alkohol do skleničky. Kayla se pousmála a rozhlédla se po lidech, kteří byli na této párty.
" Je jich tu vážně hodně, myslím že ráno bude docela nepořádek." Tom se usmál a podal jí pití do ruky.
" To asi jo, tak na co si připijeme?" zeptal se a hluboce se jí podíval do očí. Kayla se zarazila a pohnula obočím.
" Na nás?" Tom přikývl, pousmál se a přiťukli si.

Párty se rozjížděla v plném proudu. Hrály hiphopové písničky. Všichni byli pod vlivem alkoholu a náramně si párty užívali.
Kayla tančila s Tomem a přitom se neustále smáli.
" Tak jak se připravuješ na praktické zkoušky?" zajímal se.
" No, stále hledám nějaký účes. Ale myslím, že už mám vybráno, tak snad to udělám." Tom se pousmál.
" Budu ti držet pěstí holka." Kayla se usmála a napila se ze své skleničky, kterou položila na stoleček a dál tančila s Tomem. Chytila ho kolem ramen a pohybovala boky. Tom se tiše zasmál a díval se na ní. Kayla se usmála a z ničeho nic ucítila jeho rty na svých. Nebránila se, přidala se do vášnivého polibku také. Tom přestal líbat její rty a podíval se jí do očí. Kayla se usmála, Tom jí chytil za ruku, cestou vzal flašku vodky a oba dva se ihned ztratili z davu a objevili se v jednom pokoji, kde už leželi na posteli a strhávali se sebe veškeré oblečení. Kayla, která držela vodku v ruce, se napila a dala i Tomovi.
" Nechutný, takhle samotný." Zašklebil se. Kayla se zasmála a začali se znovu líbat. Mezitím ucítila jak rukou zajíždí mezi její nohy, kde jí začal dráždit. Kayla ho přestala líbat a zabořila hlavu do polštáře, a začala sténat. Tom se jen díval, jak se jí to líbí. Přitom se párkrát napil vodky a položil jí na stoleček, aby mohli pokročit dál. Kayla se chytila postele a čekala, co bude dál. Cítila jeho tvrdý penis, jak se jí dotýká stehna.
" Bože, prosím dělej." Poprosila ho. Tom se usmál, chytil ho a vsunul jí ho do pochvy. Kayla si jednu nohu položila na jeho rameno a pevně se chytila postele. Tom se začal pohybovat rychle a přitom jí mačkal bradavky. Zasténal a přidal víc na intenzitě přírazů. Chytil její nohy a začal do ní hluboko přirážet. Kayla cítila, že brzy vyvrcholí, napnula své tělo a hlasitě zasténala. Tom také dlouho nevydržel, vytáhnul ho a udělal se do prostěradla . Potom se na ní podíval.
" Myslím, že mají co uklízet." Usmála se. Tom se tiše zasmál a lehl si vedle ní. Chytili se kolem pasu, mezitím Kayla napsala mamce že přijde ráno, a že pak udělá všechno, co jí mamka nařídí. Mamka s tím nerada souhlasila, ale nechala dceru, ať tam zůstane do rána.
Druhý den ráno, Kayla otevřela oči. Otřela si obličej a rozhlédla se kolem sebe. Všude byl nepořádek, její věci byly pohozené na zemi. Byla přikrytá jen bílým povlečením, otočila se a zahlídla vedle sebe Toma, který stále spal. Zamračila se, protože jí rozbolela hlava. Popadla mobil a podívala se kolik je hodin. Bylo kolem deváté ráno. Položila mobil zpátky a urychleně sebrala všechno oblečení a začala se oblékat. Tom pomalu otevřel oči a podíval se na ní. Kayla otevřela okno a nechala, aby dovnitř vešel příjemný vzduch a vyvětral to vevnitř.
" Kaylo, podala bys mi prosím trenky?" zeptal se. Kayla se usmála a hodila mu je. Tom se zasmál a oblékl si je. Potom vylezl z postele a popadl své oblečení a také se oblékl.
" Budu muset jí, tak ahoj." Řekla, nevěděla co má dělat. Tak chytila Toma za ruku a políbila ho na rty. Tom se usmál a vyprovodil Kaylu ke dveřím.
Od té noci spolu chodili ruku v ruce, dobře se bavili a chodili na další párty.
Když uběhlo čtrnáct dnů, od té noci spolu už vůbec nespali. Ani je to nelákalo, spíš si jen povídali a smáli se.
Když uběhl další týden. Byli společně venku a seděli na trávě. Povídali si o světě a jaké by to byl kdyby tu kolem byla jen láska a přátelé. Žádné zbraně, žádné hádky, drogy, alkohol. Vždy když se bavili o něčem takovém, brali to vážně. Kayla cítila, že jí pukne srdce z toho, že potřebuje Tomovi něco důležitého říct. Už čtrnáct dnů cítí, že Toma nemiluje, ale má ho ráda jako kamaráda. Nikdy si se už od té noci pořádně nepolíbili, nespali spolu a ani se moc k sobě neměli. Spíš se k sobě chovali jako kamarádi.
" Tome, chci ti něco říct." Řekla a oba se na sebe podívali. Tom přikývl, tím jí naznačil, že smí mluvit.
" Já nevím, jak to říct, aby ti to neublížilo. Ale prostě já k tobě absolutně nic necítím. Já tě prostě beru jako kamaráda a mám tě i ráda jako kamaráda. Ale víc ne. Promiň" kousla se do rtu a nejradši by se zakopala do země, bála se jeho reakce.
" Kaylo, tohle se ti snažím říct už pár dní. Ale pořád jsem neměl odvahu." Kayla se usmála a nemohla uvěřit vlastním očím.
" Takže nejsi zklamaný?" zeptala se.
" Ne, to opravdu ne. Já tě fakt beru jako velmi dobrou kamarádku. Ale víc ne. Prostě jsme se spolu jen vyspali a tím to mělo skončit. Jenomže jsme spolu začali chodit. Ale jak jsi jsme zjistili, že to nejde, a máme se rádi jako kamarádi." Pousmál se. Kayla jen žasla.
" Bože děkuji." Řekla a objala ho. Tom se zasmál.
" Takže od teďka kamarádi?" zeptala se. Tom přikývl a podali si na to ruku.

Současnost …
Od té doby už Kayla neměla nikoho, s kým by propovídala noci, smála se, milovala a denně objímala. Ani jí to nějak nevadilo, vše nechávala spontánně. Ono se samo něco najde. Nechávala to na osudu. Zavřela dveře od domu a vešla vedle domu ke svému salonu kadeřnictví. Odemkla a nechala otevřené dveře. Položila si pár věcí ke svému barovému stolu a otevřela si blok, do kterého si psala zákazníky. Všimla si, že má za hodinu přijít jedna paní na trvalou. Pousmála se a zavřela blok, šla k zrcadlu a vytvořila si culík, aby jí vlasy nepadaly dopředu, až bude stříhat, nebo barvit.
" Zdravíčko." Zaslechla u dveří otočila se a spatřila v nich usmívajícího se Toma.
" Nazdar, potřebuješ něco?" zeptala se.
" Ne, jen jsem se stavil pokecat." Pousmál se a posadil se na židli, která byla u zrcadla a otočil se na ní.
" Chceš udělat kafe?" zeptala se. Tom přikývl a vytáhl mobil, protože mu někdo volal.
Kayla zašla za bar a dala ohřát vodu v konvici. Připravila dva hrnky a dala do nich kafe a cukr. Připravila si mléko a podívala se na Toma, který zařizoval něco přes telefon. Když zacvakl mobil a dal ho do kapsy, pohlédl na ní.
" Kolik toho dneska máš?" zeptal se.
" No docela dost, je pondělí." Pousmála se. Tom se zvedl ze židle a přišel k barovému stolu a posadil se na židli.
" No vidíš, šest lidí. Pracuješ do sedmi co?" zeptal se.
" Hm, bohužel." Odpověděla smutně. Utekla jen půl hodinka a Tom se zvedal ze židle.
" Děkuji za kafe, a možná se stavím zítra. Tak se měj, hezky pracuj a já letím opravit jedno auto." Řekl s úsměvem.
" Díky, ty taky měj se." Pousmála se, Tom přikývl a odešel z jejího salonu. Kayla zakroutila hlavou a pousmála se. Byla ráda, že s Tomem zůstali alespoň přáteli, ale ne jen tak takovými přáteli. Věděla, že je to velmi dobré přátelství. Ve kterém si říkají všechno, rozebírají novinky, a pomáhají si navzájem, když je druhý v průšvihu.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Listen to your heart | Kayla Ruth | 2.kapitola

ČETL/A JSEM 100% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama