Listen to your heart | Postavy

23. ledna 2013 v 17:12 | Lenny |  Listen to your heart Postavy

JMÉNO : Kayla
PŘÍJMENÍ : Ruth
VĚK : 20
OČI: Hnědé
VLASY: Hnědé
SOUROZENEC: Vanessa ( 23), Lorelei (10) Samuel ( 4)
PRÁCE : Kadeřnice, má svůj vlastní salon, hned vedle domu.
KONÍČKY : Mimo práce ráda fotí, má své webové stránky. Které se týkají jejího kadeřnického salonu. Vytváří ráda grafiku. Takže své stránky neustále upravuje a vytváří jim krásné designy. Miluje kluby, bary a diskotéky. Takže o víkendu stráví na zábavě se svým bývalým přítelem Tomem a kamarády. Ze sportu, ráda bruslí a plave.
POVAHA A NĚCO O NÍ : Hodná,milá a spolehlivá dívka. Je ochotná pomoc druhým. Ale jediné v čem je její problém, že si nedokáže věřit. Se svoji starší sestrou mamce pomáhají s domácností a s mladšími sourozenci. Protože matky přítel je neustále ve své práci. S Tomem před pár měsíci chodila, zjistili že jim to moc neklape a že se mají rádi spíš jako kamarádi, a tak jej zůstali. Od té doby nikoho neměla a ani moc nikoho nevyhledává, nechává vše spontánně.

JMÉNO : Vanessa
PŘÍJMENÍ : Ruth
VĚK : 23
OČI: Zelené
VLASY: Červené
SOUROZENEC: Kayla (20) Lorelei (10) Samuel (4)
PRÁCE : Pracuje jako asistentka v jedné firmě. Je to také Benova asistentka, co zařizuje a domlouvá mu focení.
KONÍČKY : Zajímá se hodně o modu, ráda posedí s přáteli, čte, vaří. Někdy jí sestra vytáhne na diskotéku, takže se obě pak vždy dobře baví.
POVAHA A NĚCO O NÍ : Je hodna, milá, pracovitá, svědomitě plní svoje úkoly a nese všechno s takovým jakýmsi klidem. Nevěří lidem a dlouho trvá, než si někoho pustí k tělu. Je zkratka opatrná:) Už kvůli tomu, že její přítel s ní zachází jako s kusem hadru. Přítel miluje zkrátka sex a rád ho s ní provádí vždy když jí uvidí.Vanessa se před ním přetvařuje, udělá to co si on přeje, Ale poslední dobou jí vztah nebaví, už díky tomu že po ní chce jen to jedno a zachází s ní hnusně. Jednou potká osobu, s kterou jí bude dobře a bude s ní častěji. Potřebuje normální vztah z lásky a ne jen týkající se sexu.

JMÉNO : Vita
PŘÍJMENÍ : Ruth
VĚK : 45
OČI: Zelené
VLASY: Blond
DĚTI : Vanessa (23) Kayla (20) Lorelei (10) Samuel (4)
PRÁCE : Kavárna
KONÍČKY : Ráda pracuje na zahradě, čte knížky a jezdí na kole.
POVAHA A NĚCO O NÍ : Je velmi milá a hodná. Ale když je příliš, dokázala by i své nejmladší děti rozmazlovat. Naštěstí jí v tom Kayla a Vanessa brání. Je zranitelná a nedokáže nikomu říct ne. Udělala by pro svoji rodinu první i poslední.


JMÉNO : Daniel
PŘÍJMENÍ : Benjamin
VĚK : 48
OČI: zelené
VLASY: světle hnědé
PRÁCE : Doktor
DĚTI : Svoje vlastní, má akorát ted se svoji přítelkyni Vitou, kterou potkal před šesti lety u sebe v ordinaci. Samuel (4)
KONÍČKY : Mimo práce hraje rád basket, seká trávu když je potřeba a nebo je zavřený v garáži.
POVAHA A NĚCO O NĚM: Ví moc dobře, že Vanessa s Kaylou si ho ještě moc neoblíbily. Protože je často v práci a nemá moc času na své děti. Snaží se aby si ho děvčata oblíbila. Někdy ho naštve i maličkost, ale hned se zklidní. Jinak dokáže být hodný a milý. Pomůže v rodině každému kdo má problém s počítačem, nebo chce něco opravit. Neváhá a pomůže.

JMÉNO : Lorelei
PŘÍJMENÍ : Ruth
VĚK : 10
OČI: modré
VLASY: blond
SOUROZENEC: Vanessa (23) Kayla (20) Samuel (4)
KONÍČKY: Chodí každý úterý a čtvrtek na tancování, a každé pondělí chodí plavat se svoji sestrou Kaylou. Když má čas a volno, jezdí na koloběžce a na bruslích.
POVAHA A O NĚCO O NÍ : Je to jedním slovem " zábavná holka" své starší sestry dokáže rozesmát. I ona se snaží pomáhat v domácnosti, Když je problém s úkoly, běží urychleně ke své sestře Vanesse. Lorelei je hodná holka, nejsou s ní problémy.

JMÉNO : Samuel
PŘÍJMENÍ : Ruth
VĚK : 4
OČI: zelené
VLASY: blond
SOUROZENEC: Vanessa (23) Kayla (20) Lorelei(10)
KONÍČKY : Rád Lorelei tahá za vlasy a hraje si s nimi. Rád běhá po bytě a huláká jak indián. Také má rád když sedí na záchodě, tak rozdělá celý toaletní papír po celém záchodě. Učí se pomalu jezdit na kole a začalo ho to natolik bavit, že s tím otravuje všechny z rodiny.
POVAHA A NĚCO O NĚM : Někdy má své dny, kdy neposlouchá. Je drzý a dělá bordel. Ale dokáže vytvořit úsměv a být hodným chlapcem.


JMÉNO : Ben
PŘÍJMENÍ : Barnes
VĚK : 30
OČI: Hnědé
VLASY: Hnědé
DÍTĚ : Sally (3)
SOUROZENEC: Má dva mladší bratry, kteří bydlí momentálně v Německu se svými přítelkyněmi.
PRÁCE : Barman v jednom music baru. A jako vedlejší práci se někdy nechává fotit jako model. Hodně často mu volají lidé z firmy, že ho potřebuji do reklamy, do časopisu nebo nafotit se s nějakým oblečením. Bena vychvalují, protože postoj modela mu skvěle sedí.
KONÍČKY : Rád mimo práce čte, maluje obličeje lidí, vaří, rád chodí si sednout se svojí nejlepší kamarádkou Vanessou a pokecat s ní. Ohledně sportu si s kamarády chodí zahrát fotbal. Hraje tenis a někdy si jde zaběhat do parku, rád plave a posiluje.
POVAHA A NĚCO O NĚM : Sympatický, vtipný, hodný, milý. Je to muž do nepohody. Bydlí momentálně sám se svým psem Jackem. Před rokem se rozvedl se svoji bývalou ženou Tiffany. Spolu ale mají tříletou dceru Sally. Kterou má u sebe většinou na víkendy, aby si i on užil své dcery. Chce pro ní být ten nejlepší otec. Se svoji nejlepší kamarádkou jsou spolu docela často, už díky tomu že mu Vanessa zařizuje různé focení od všelijaké firmy. Společně chodí i do restaurace, do kavárny si pokecat a říct si ty nežhavější novinky.

JMÉNO : Tom
PŘÍJMENÍ : Kaulitz
VĚK : 25
OČI: Hnědé
VLASY: Černé rasta copánky
SOUROZENEC: Bill Kauliz
PRÁCE : Automechanik
KONÍČKY : Rád se chodí bavit do různých klubů se svoji kamarádkou a bývalou přítelkyní Kaylou. Chodí na procházky se svým psem Aishou. Ohledně sportu rád posiluje,bruslí a hraje tenis.
POVAHA A NĚCO O NĚM : Někdy má choutky být drsný a machrovat. Ale dokáže být velice milý a hodný když jde o dívku. Rozhodně by jí nikdy nepovedl, věrnost je pro něj důležitá. Ať se týká kohokoliv. Nesnáší lhaní a přetvářku, hlavně u přátel. Chodil dříve s Kaylou, ale vydrželo jim to pouhý měsíc. Jednou na jedné párty se spolu vyspali, po té noci spolu začali chodit a už to nebylo takové jiskření mezi nimi. Zjistili že se mají rádi jako kamarádi. Také jimi jsou.

JMÉNO : Sally
PŘÍJMENÍ : Barnes
VĚK : 3
OČI: Modré
VLASY: Blond
KONÍČKY : Ráda si maluje, někdy ukradne mamce malovánka a sama si pak všechno na patlá na obličej, půjčuje si i oblečení a různé boty. Potom se objeví před zrcadlem a dívá se na sebe. Miluje koně, takže když je matějská. Na nic jiného nechce jít, jen na koně.
POVAHA A NĚCO O NÍ : Je hodná, ale když přijdou její dny dokáže se i urazit a být naštvaná. Ale jinak je zcela vychovaná a bez problému.


VEDLEJŠÍ POSTAVY


JMÉNO : Tiffany
PŘÍJMENÍ : Barnes
VĚK : 28
OČI: zelené
VLASY: blond
PRÁCE : Kosmetička
POVAHA A NĚCO O NÍ : Od pohledu milá, hodná a sympatická žena. Ale většinou se jen přetvařuje. Nemá ani moc přátel díky tomu jaká je. Někdy ráda zavzpomíná na Bena, na jejich noci ve kterých se neustále milovali. Musela uznat, že Ben je neuvěřitelně v tom úžasný. Když ale zjistí že se Ben zajímá o nějakou dívku. Nebude váhat a zaútočí na svého bývalého muže znovu.


JMÉNO : Alexander
PŘÍJMENÍ : Thompson
VĚK : 22
OČI: Hnědé
VLASY: Hnědé
PRÁCE : momentálně nemá, ale hledá.
POVAHA A NĚCO O NĚM : Od pohledu možná sympatický, ale když je se svoji Vanessou. Jeho pravá tvář se ukáže. Dokáže být na Vanessu zlý a párkrát se stane že jí vrazí facku, potom se omluví a je zase všechno dobré. Vanessa mu vždycky odpustí a to se mu líbí že je tak jednoduchá a může si s ní dělat co chce. Má neustále choutky na sex, takže jí vždy k tomu donutí a jí nic nezbývá než souhlasit. Když má teď mnoho času, rád si zaskočí do posilovny.

JMÉNO : Bill
PŘÍJMENÍ : Kaulitz
VĚK : 25
OČI: Hnědé
VLASY: Černé
SOUROZENEC: Tom Kaulitz
PRÁCE : Model
POVAHA A NĚCO O NĚM : Milý, spolehlivý a upřímní. Neustále je pryč na focení, takže je Tom pořád sám doma se svým psem Aishou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Listen to your heart?

BUDU ČÍST 100% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama