Květen 2013

Lenny píše - povídka (Listen to your heart)

30. května 2013 v 6:45 | Lenny |  Lenny diary

...HOJEC...
Tak ten kdo rád četl povídku Listen to your heart. Mám pro vás překvapení, já sama překvapivě jsem jí včera začala znovu zase psát. Napsala jsem dvě kapitoly. Možná někdo už zapomněl co se tam dělo, jen připomenu že poslední je 48.kapitola s názvem Vánoce. Jak přijedu domů zítra, tak obě kapitoly upravím a postupně hodím jsem :). Fakt jsem nečekala že se tak rozepíšu, ale měla jsem nápady. A tak jsem neváhala a začala psát :). Co se týká celkově povídky, ráda bych po 50.kapitole se pohnula o 3 roky dál. Ráda bych chtěla aby už děti jako Sally,Samuel,Lorelei už byli starší a celkově i miminko Kayli :). Která neustále má bříško :). Taky se přihodí něco zlého, takže doufám že se vám pak kapitolky budou líbit ;). Tak se mějte, já pádím na praxi :))


Lenny píše - Spartakus/ Krev a písek

28. května 2013 v 20:47 | Lenny |  Lenny diary

Jak jste si všimli obrázku, ano Spartacus :D. Proč to tu mám? to proto, že jsem tento seriál překvapivě začala sledovat. Nikdy bych nevěřila že se mi něco takového bude líbit, možná je to tou dobou a tak celkově :). Seriál je bez cenzury, takže tam uvidíte snad všechno :D. Seriál budu i nadále sledovat :). Navíc tam hraje herečka, která hrála Xenu. Kterou jsem jako malá sledovala :) oproti tomu co hraje tady, se nedá srovnat k Xeně :D. A co je o tomto seriálu psáno ? :) ...

Spartakus: Krev a písek

Klasický příběh thráckého bojovníka, který byl zajat Římany, stal se gladiátorem a v boji o svobodu se postavil starověkému Římu, ožívá v novém akčním historickém seriálu na HBO. Spartakus, odtržený od své země a milované ženy, je uvržen do surového světa gladiátorské arény, kde krev a smrt jsou tou nejsledovanější zábavou. Na písku se však neodehrávají všechny bitvy. Zrada, korupce a pokušení vystavují Spartaka nepřetržité zkoušce. Aby přežil, musí být víc než jen mužem. Víc než jen gladiátorem. Musí se stát legendou.
V titulní roli uvidíme australského herce Andyho Whitfielda (McLeodovy dcery), Lukrecii hraje Lucy Lawlessová (Xena: Princezna bojovnice), John Hannah (Mumie, Čtyři svatby a jeden pohřeb) ztělesňuje Batiatuse a Peter Mensah (300: Bitva u Thermopyl, Neuvěřitelný Hulk) se objeví v roli Doktora. Výpravný seriál s drsnými bojovými scénami je jedinečným spojením hrané akce a nových výtvarných efektů, a nepochybně se stane televizní událostí roku.


Ben Barnes - God Only Knows- photo

28. května 2013 v 20:33 | Lenny |  Ben Barnes - foto
Ta druhá fotka mmm :P a to tetování ... :)

Gala Photoshoot - Bill & Tom by Stephan Pick

28. května 2013 v 20:26 | Lenny |  OTHERS

Tak tuto fotku jsem prostě musela jsem dát, má něco do sebe! a ten Bill? wow frajér! :DThe Secret - trailer - by lenny

28. května 2013 v 12:16 | Lenny |  the secret - trailer

A je to konečně tady :) nová povídka The Secret se tu již objevila :) a zde máte i Trailer k této povídce. Snad se vám líbí ;) musím říct že jsem to vytvářela šupem :D a výsledek se mi naprosto líbí :)

ZDROJ : www.lennybarnes.blog.cz