Červen 2013

Lenny píše - omluva

23. června 2013 v 10:53 | Lenny |  Lenny diary

... AHOJ ...
Co se týká designu, chci se omluvit těm kteří na design čekali. Ale nálada a fantazie na design mi nějakým způsobem zmizela :D. Takže až to přijde zpátky, tak něco vytvořím. Zatím tu zustane tento design =) mějte se ...

Lenny píše - Design

20. června 2013 v 8:19 | Lenny |  Lenny diary

.... AHOJKY ...
Včera jsem tu hodila anketu ohledně designu, jelikož jsem se nedokázala rozhodnout jakou vybrat. Jelikož na obě jsem měla nápady. Tak díky vám je rozhodnuto =). A později určitě udělám i s druhou povídkou :). Takže Design očekávejte do neděle ;)
VÝSLEDEK

Design s Bloodthirsty :))Jaký design mám vytvořit? ( Vlčí oči, Bloodthirsty ) - ANKETA

19. června 2013 v 9:20 | Lenny |  Lenny diary


Hlasujte kdo čte tyto povídky, nebo jednu z nich. Pomůže mi to, abych se rozhodla i podle vás :) Protože já fakt nevím :D
Lenny píše - Áááhoj x))

19. června 2013 v 8:43 | Lenny |  Lenny diary

... ÁÁÁHOJ ...
Tak se po nějaké době znovu ozývám :) Nebyl moc čas, díky škole. Která se ještě musela dohánět a tak. A v pondělí ještě píši test z němčiny a tím to končí :). Nebudu ani psát jaké vysvědčení by mohlo být. Ale vím že na 100% se od Září budu snažit :) Jelikož půjde už o hodně ( o maturitu ) :) Tak abych jí nějakým způsobem zvládla. Moc si nevěřím... ale uvidíme :)
Co se týká povídek. Některým jsem tady slibovala povídku VLČÍ OČI. Moc se omlouvám, ale já to napravím ;). Už bude trochu klid, ten stres ze školy a celkově ze mě spadne. :D takže si myslím že povídky nějak pojedou dobře :)). Co se týká počasí, vedro je šílené. Nedá se ani dýchat. A to už po ránu to takhle pěkně paří. Na druhou stranu je to dobré k bazénu na ochlazení. ( Kdo má bazén) nebo na koupálko :). Ale nezávidím starým lidem a těm, kdo má celkově problém s takovými vysokými teplotami.
A ted to úlně nejduležitější :D. Mám nápad na design. Tenhle tu vydržel skoro snad 3-2 měsíce :). Si myslím že je dobré :). Design vytvořím snad do neděle. Uvidíme ... Chtěla bych vytvořid design s nějakou moji povídkou. Ale stále se rozhoduji jestli to budou Vlčí oči, Bloodthisty nebo The Secret. Jelikož The Secret se teprve rozjíždí. Tak možná se zaměřím na design s Vlčí oči nebo Bloodthirsty. :) Ale možná dám anketu :D jak jsem takhle nerozhodná :D Třeba mi to pomůže :) Hodím jí jsem po tomhle článku ;). No jinak celkově je mi fajn :) doufám že i vám se nějak daří :). A já se připravím do školy a popádím :)) předem děkuji za hlasování v anketě ;) Mějte se krásně :)