Říjen 2013


WICKED GAMES | POSTAVY

31. října 2013 v 18:43 | Lenny |  WG - POSTAVY
JMÉNO : Betty
PŘÍJMENÍ : Stonesová
VĚK : 24
OČI: Hnědé
VLASY : Tmavě Hnědé
DÍTĚ : Molly (6)
KONÍČKY : Bruslení, plavání, tanec
PRÁCE/ŠKOLA : Ve svých třiadvaceti letech dokončila vysokou školu ekonomie a managamentu, teď momentálně pracuje půl roku v kavárně, kde jí to opravdu baví.
POVAHA A NĚCO O POSTAVĚ : Hodná, laskavá, přátelská, urážlivá a občas jí snadno něco vytočí. Se svým bejvalým přítelem Rickem má šestiletou holčičku Molly. Dítě si opravdu nepřála, ví doteď že je to obou chyba. Tenkrát nebrala prášky a oba pod vlivem alkoholu skončili v posteli bez ochrany. Když otěhotněla, maminka i Rick jí byli po celou dobu na blízku a snažili se jí pomáhat. Když bylo Molly pouhé dva roky, Rick s Betty si nesedli a začali se neustále hádat, a tak šli od sebe. Betty si Molly nechala ve své péči a od té doby Rick svoji dceru navštěvuje a bere si jí občas na víkendy. Má jen maminku, její otec skončil za mřížemi díky znásilnění mladých dívek. Doteď je její maminka z toho neštastná a neustále se z toho snaží dostat. Betty je od té doby co se s Rickem rozešla sama bez chlapa a doufá že se ještě někdo najde, kdo by přijal Betty i s jejím dítětem a měl je obě rád.JMÉNO:Hayley
PŘÍJMENÍ: Parker
VĚK: 20 let
OČI: zelené
VLASY: blond
SOUROZENEC: Lucas-3 roky
KONÍČKY: volejbal, plavání, surfování, tanec, četba, hra na klavír, nákupy
PRÁCE/ŠKOLA: již druhým rokem studuje na vysoké škole medicínu, přivydělává si učením surfování malých dětí
POVAHA A NĚCO O POSTAVĚ: Milá, hodná, kamarádská, sympatická holka, která je pro každou zábavu. Ale taky má někdy svoje chvilky. Studuje na vysoké škole medicínu. Škola ji baví a chce jít po stopách svého otce, protože byl pro ni vždy vzorem. Miluje svého brášku Lucase, je pro ni vším. Celkově má ráda malé děti a práci s nimi. Bydlí se svojí nejlepší kamarádkou Betty. Ze všeho nejvíc ráda sportuje. Hraje závodně volejbal, učí surfování a také si ráda zaběhá a zaplave. Nejlepší odreagování je pro ní čtení knížek nejlépe v parku. Vyšla z pár nepovedených vztahů, takže je v tomto ohledu velmi opatrná

JMÉNO : Danny
PŘÍJMENÍ : Brooks
VĚK : 25
OČI: Hnědé
VLASY : Tmavé
SOUROZENEC : Dylan(28), nevl.bratr Patrick(15)
KONÍČKY : Basket, plavání, muzika, akce, zábava, posilovna
PRÁCE/ŠKOLA : Opravář aut
POVAHA A NĚCO O POSTAVĚ : Hodný, Přátelský, vtipný, spolehlivý. Když ho ale něco naštve dokáže být pěkně krutý a nedokáže svůj vztek zastavit. Uklidní ho vždy starší bratr Dylan. Po těch šílených dvou let mučení v utajené firmě je rád že si může užívat v Miami, a dělat si to co chce. Stejně jako Dylan ochraňuje Patricka, oba ho berou jako vlastního bratra. Miluje svoje auto oranžové Nissan, rád se s ním projíždí a závodí se svým bratrem po dálnici. Co se týká děvčat, dřív si hodně užíval různě po klubech, byl neustále ve střehu. Dylan z něho radost opravdu neměl a občas měl chuť mu to vyčítat ať se sebere, Ale raději si nad tím mávl rukou, byla to Dannyho věc. Danny si ale opravdu myslel že se už nezmění, Dokuď nepotká jednu dívku která se mu hluboko zaboří do srdce.
JMÉNO : Dylan
PŘÍJMENÍ : Brooks
VĚK : 28
OČI: Zelené
VLASY : Světle hnědé
SOUROZENEC : Danny (25), nevl.bratr Patrick (15)
KONÍČKY : Basket, surfování, Četba, Plavání
PRÁCE/ŠKOLA : Opravář aut
POVAHA A NĚCO O POSTAVĚ : Hodný, Přátelský, cílevědomý, spolehlivý, laskavý.
Dřív pracoval se svým bratrem v jedné utajené firmě pro jednoho chlapa Aarona , kde šlo o předávání různých drog a vysokých peněz. A za včas nepředaných peněz se vraždilo. Po dvou letech se oba náhle sebrali a zmizeli od něj co nejdál ...
Přistěhovali se na Miami do jednoho domu a doufají že je nikdo nenajde. Pro případ mají u sebe své zbraně, které dostali od firmy. Dylan sebou vzal i Patricka, jelikož i jemu hrozí nebezpečí, chce za každou cenu svého nevlastního brášku chránit. Co se týká děvčat, měl před pár lety jeden dlouhodobý krásný vztah, Který se ale náhle rozebral na kusky díky jeho dřívější práci. Jeho milá ho podvedla několikrát s Aaronem. Smířil se s tím po nějaké době, ale sám si už dává pozor. Opravdu by rád jednou poznal věrnou a milou holku, která by za to stála.
JMÉNO : Patrick
PŘÍJMENÍ : Douglas
VĚK : 15
OČI: Zelené
VLASY : Světlé
SOUROZENEC : Nevl.bratři Dylan(28) Danny(25)
KONÍČKY : Americký fotbal, muzika, počítačové hry, malování a grafika.
PRÁCE/ŠKOLA : Střední škola
POVAHA A NĚCO O POSTAVĚ : Milý, hodný, občas drzý ale uvnitř skrývá temného a citlivého chlapce s dobrým srdcem. Jeho vzorem jsou oba nevlastní bratři. Drží se jich od té doby, co se jeho otec seznámil s jejich maminkou, Je to už 7 let. Tehdy malému Patrickovi bylo pouhých osm let. Jeho otec oba nevlastní syny Dylana a Dannyho nikdy neměl v lásce. A tak se ani nesnažil se jim nějak věnovat a poznávat je blíž. Patrick nedávno nastoupil na střední školu grafiky. Naprosto je grafikou a malováním poblázněn, chce jít dál za svým snem, a doufá že jednou v tom bude úspěšný. Po škole chodí hrát s klukama Americký fotbal a neustále trénuji na další zápasy. V okamžiku kdy Patrick nastoupil do školy si ho holky oblíbily hned na první pohled, a tak neváhá a rád se seznamuje.
JMÉNO : Molly
PŘÍJMENÍ : Stonesová
VĚK : 6
OČI: Hnědé
VLASY : Světle hnědé
KONÍČKY : Tanečky, zpívání, plavání, jízda na kole, kreslení
RODIČE : Rick(27) a Betty (24)
PRÁCE/ŠKOLA : Základní škola
POVAHA A NĚCO O POSTAVĚ : Betty se lepší dítě nemohlo narodit. Molly je andílek, je hodná, milá,laskavá, dokáže si hrát sama neuvěřitelných hodin. Ve škole jí učitelé milují protože neotravuje a je vzorná žákyně. Ale najdou se chvilky kdy dokáže být protivná, hlavně když něco opravdu chce. Svoji maminku miluje, sama ale už ví že něco není v pořádku. A vidí že maminka se cítí občas opravdu sama, a že potřebuje být mužem milovaná. I když by nejradši tatínka s maminkou dala nejradši dohromady.JMÉNO : Rick
PŘÍJMENÍ : Hickman
VĚK : 27
OČI: Zelené
VLASY : Tmavé
DÍTĚ : Molly (6)
KONÍČKY : Tenis, čtení
PRÁCE/ŠKOLA : Praktický lékař pro děti a dorost
POVAHA A NĚCO O POSTAVĚ : Milý, hodný, sympatický, ochoten pomoci druhým.
Bydlí sám v jednom bytě, ale má novou přítelkyni a plánuje si jí k sobě co nejdříve nastěhovat. Je praktickým lékařem pro děti a dorost, svoji práci miluje a snaží se opravdu s čímkoliv pomoc. Oba s Betty k sobě už nic necítí, ale stali se dobrými přáteli. Občas si Molly vezme k sobě na víkend a hraje si s ní. Je dcera je pro ní vším a nikomu nedovolí aby jí ublížil.
JMÉNO : Lucas
PŘÍJMENÍ : Parker
VĚK : 3
OČI: modré
VLASY : tmavá blond
KONÍČKY : kreslení, hraní her, koukání na pohádky
RODIČE : Ryan(42), Shannon(40)
SOUROZENEC : Hayley(20)
PRÁCE/ŠKOLA : školka
POVAHA A NĚCO O POSTAVĚ : Lucas je takový malý ďáblík. Rád provokuje lidi a vždycky chce být středem pozornosti. Je trochu urážlivý, ale na druhou stranu smíšek. Má moc rád svojí ségru Hayley. Vždycky je rád, když pro něho přijde do školky nebo na návštěvu k rodičům. Rád si s ní hraje, ale jelikož je to malé dítě, tak ji i rád zlobí. Doma většinu času tráví stavěním stavebnic, hraním s auty, nebo kouká na pohádky. Taky je pěkný živel a miluje hudbu. Vždycky když ji slyší, tak tancuje.
VEDLEJŠÍ POSTAVY

JMÉNO : Evie
PŘÍJMENÍ : Stonesová
VĚK : 48
PRÁCE : KadeřniceJMÉNO : Ryan
PŘÍJMENÍ : Parker
VĚK :42 let
PRÁCE : Doktor


JMÉNO : Shannon
PŘÍJMENÍ : Parker
VĚK :40 let
PRÁCE : Masérka a kosmetička-má svůj masážní a kosmetický salon

WICKED GAMES | BONUSY 3

31. října 2013 v 18:37 | Lenny |  WICKED GAMES


BONUSY : OBRÁZKY ( AUTA )
BLOG : lennybarnes.blog.cz
( klik na celý článek )

WICKED GAMES | BONUSY 2

31. října 2013 v 18:34 | Lenny |  WG - BONUSY


BONUSY : OBRÁZKY ( ŠKOLA, PRÁCE )
BLOG : lennybarnes.blog.cz
( klik na celý článek )


WICKED GAMES | BONUSY

31. října 2013 v 18:23 | Lenny |  WG - BONUSY


BONUSY : OBRÁZKY ( Domov )
BLOG : lennybarnes.blog.cz
( klik na celý článek )

WICKED GAMES | INFO

31. října 2013 v 17:59 | Lenny |  WG - INFO
WICKED GAMES | INFO
Miami je největší město jihovýchodní části Floridy, v němž bydlí dvě nejlepší kamarádky odmalička, Hayley Parkerová a Betty Stonesová.

Betty pracuje v kavárně, má šestiletou dceru Molly, s přítelem Rickem se nepohodli, a tak si šel každý svou cestu, ale stále se scházejí a zůstali dobrými přáteli. Hayley navštěvuje vysokou školu medicíny, mezitím si přivydělává učením surfování malých dětí.

Jedna milá rodinka se rozhodne odstěhovat pryč z Maimi, další den jej nahradí tři mladí chlapci, bratři. To Hayley a Betty nenechá v klidu a rozhodnou se je přivítat s upečenou dobrůtkou. Děvčata ale netuší, co se za tím vším skrývá, a to potom budou pěkně zlomyslné hry ...

Wicked Games | Kniha

31. října 2013 v 17:54 | Lenny |  WG - KNIHA
WICKED GAMES | ZLOMYSLNÉ HRY - KNIHA
Vybrala jsem tento obrázek, jelikož zbraně se tam objevují častěji :)
A tento obrázek mi nejvíce na knihu sedl :)

WICKED GAMES | Zlomyslné hry

31. října 2013 v 17:50 | Lenny |  WICKED GAMES

WICKED GAMES / Zlomyslné hry
Povídka - Rozepsaná
Žánr - Romantický, akční
Autor - Lenny
Kapitol - ?
Blog - lennybarnes
WICKED GAMES / Zlomyslné hry
KAPITOLY
POSTAVY
TRAILER
KNIHA
INFO
BONUSY

Layout | Michael Trevino | by Lenny

31. října 2013 v 16:30 | Lenny |  design na tomto blogu

NÁZEV : MICHAEL TREVINO
LAYOUT : BY LENNY
BLOG : LENNYBARNES
ČAS : 4 HODINY
SPOKOJENOST : 100%
POZNÁMKA : Tak jsem se nakonec rozhodla vytvořit design s Michaelem :) The Secret nakonec ne. Tak Snad se líbí ;)

Bloodtirsty III town in darkness | Pij! | 5.kapitola

31. října 2013 v 16:24 | Lenny |  Bloodthirsty III town in darkness - Kapitoly

NÁZEV : Pij!
KAPITOLA : 5
AUTOR : Lenny
BETAREAD : Christine W.
BLOG : lennybarnes
POSTAVY : ZDE